close
چت روم
چگونه لینک های پیشنهاد خودکار در فایرفاکس، کروم یا اینترنت اکسپلورر را حذف کنیم؟
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

الف بلاگ

شاید بتوان گفت برای همه ی ما پیش آمده که در جلوی دوستان خود شروع به تایپ یک آدرس سایت کرده و ناگهان برخی از نتایجی که بر اساس تاریخچه وب گردی پیشنهاد داده می شوند ما را شوکه کرده و پیش خود می گوییم که کاش دوستانمان آنها را ندیده باشند! خبر خوب اینکه شما می توانید به راحتی در مرورگرهای…

چگونه لینک های پیشنهاد خودکار در فایرفاکس، کروم یا اینترنت اکسپلورر را حذف کنیم؟

شاید بتوان گفت برای همه ی ما پیش آمده که در جلوی دوستان خود شروع به تایپ یک آدرس سایت کرده و ناگهان برخی از نتایجی که بر اساس تاریخچه وب گردی پیشنهاد داده می شوند ما را شوکه کرده و پیش خود می گوییم که کاش دوستانمان آنها را ندیده باشند! خبر خوب اینکه شما می توانید به راحتی در مرورگرهای مختلفی همچون کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر هر پیشنهادی را بصورت جداگانه حذف نمایید و خیالتان از بابت عدم نمایش آن لینک در آینده راحت باشد. ممکن است برایتان سوال پیش آمده که چرا نام مرورگر مایکروسافت اج در داخل این لیست نیست. متاسفانه در این مرورگر شما قادر به حذف لینک های پیشنهادی نیستید. پس اگر به این فکر افتاده اید که مرورگر پیش فرض خود را تغییر دهید هنوز دیر نیست! در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با نحوه پاکسازی لینک های پیشنهاد خودکار آشنا کنیم.

حذف تکمیل خودکار لینک در گوگل کروم

اگر شما از کاربران مرورگر کروم باشید کارتان بسیار ساده خواهد بود. وقتیکه شروع به تایپ آدرس سایت کردید و مورد ناپسندی را مشاهده نمودید کافیست بر روی آن رفته تا های لایت شود و سپس دکمه ی ترکیبی Shift + Delete را بر روی صفحه کلید خود فشار دهید. با این کار لینک مربوطه به آسانی حذف خواهد شد.

 

 

 

حذف تکمیل خودکار لینک در موزیلا فایرفاکس

اگر شما از جمله کاربرانی باشید که آزادانه پیمودن جاده را ترجیح می دهید حتماً به سراغ فایرفاکس خواهید رفت. خبر خوب اینکه حذف لینک پیشنهادی خودکار در این مرورگر نیز به آسانی گوگل کروم است و راستش را بخواهید دقیقاً به همان صورت عمل می کند!

در فایرفاکس نیز کافیست بعد از تایپ آدرس موردنظر، به روی لینک ناپسند خود رفته و کلید ترکیبی Shift + Delete را بر روی کیبورد فشار دهید. به همین سادگی لینک مربوطه برای همیشه از لیست پیشنهادی حذف خواهد شد.

 

 

 

حذف تکمیل خودکار لینک در اینترنت اکسپلورر

اگر شما هنوز به اینترنت اکسپلورر خیانت نکرده و تنهایش نگذاشته اید کارتان برای حذف لینک پیشنهادی اندکی متفاوت خواهد بود اما باز هم آسان است.

وقتیکه شروع به تایپ آدرس وب مورد نظر کردید، لیست لینک های پیشنهادی را در زیر همان نوار مشاهده خواهید کرد. حال جهت حذف هر کدام از این نتایج کافیست نشانه گر موس را به روی آن آورده و سپس بر روی دکمه ی ضربدری شکل در سمت راست آن کلیک کنید.

 

 

 

خُب، این هم از ترفند مرورگری امروز! درست است که نحوه ی کار بسیار ساده بود اما باور کنید که دانستن آن برای تمام افرادی که امروزه از اینترنت تغذیه می کنند ضروری است. امیدوارم که از این ترفند لذت برده باشید و در صورت درخواست هرگونه آموزش و ترفند مرتبط کافیست آن را با ما به اشتراک بگذارید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

 

#اموزش ساخت اپل ایدی#اموزش ساخت اپل ایدی با کامپیوتر#آموزش ساخت اپل آیدی رایگان#اموزش ساخت اپل ایدی با ایفون#اموزش ساخت اپل ایدی امریکا#اموزش ساخت اپل ایدی رایگان با گوشی#اموزش ساخت اپل ایدی به صورت تصویری#اموزش ساخت اپل ایدی با گوشي#اموزش ساخت اپل ایدی تصویری#اموزش ساخت اپل ایدی در گوشی#آموزش رقص ایرانی#آموزش رقص عربی#آموزش رقص خردادیان#آموزش رقص عروس#آموزش رقص فارسی#آموزش رقص آذری#آموزش رقص عروس و داماد#آموزش رقص ایرانی مردانه#آموزش رقص ایرانی مبتدی#آموزش رقص هیپ هاپ#آموزش رقص ایرانی درس اول#آموزش رقص ایرانی برای آقایان#آموزش رقص ایرانی درس سوم#آموزش رقص ایرانی جدید#آموزش رقص ایرانی درس ششم#آموزش رقص ایرانی آپارات#آموزش رقص ایرانی درس هشتم#آموزش زبان آلمانی#آموزش زبان آلمانی Pdf#آموزش زبان آلمانی اشکان#آموزش زبان آلمانی فرهمند#آموزش زبان آلمانی تلگرام#آموزش زبان آلمانی به فارسی با تلفظ#آموزش زبان آلمانی نصرت دانلود رایگان#آموزش زبان آلمانی دویچه وله#آموزش زبان آلمانی سفارت اتریش#آموزش زبان آلمانی به روش ساده#آموزش زبان انگلیسی#آموزش زبان انگلیسی نصرت#آموزش زبان انگلیسی به فارسی#آموزش زبان انگلیسی مکالمه#آموزش زبان انگلیسی صوتی#آموزش زبان انگلیسی تصویری#آموزش زبان انگلیسی به فارسی Pdf#آموزش زبان انگلیسی سریع#آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت#آموزش زبان انگلیسی مبتدی Pdf#آموزش دانلود از یوتیوب#آموزش دانلود از یوتیوب برای اندروید#آموزش دانلود از یوتیوب با Idm#آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار#آموزش دانلود از یوتیوب با دانلود منیجر#آموزش دانلود از یوتیوب با نرم افزار اندروید#آموزش دانلود از یوتیوب با ای دی ام#آموزش دانلود از یوتیوب با Ss#آموزش دانلود از یوتیوب با کامپیوتر#آموزش دانلود از یوتیوب بدون فیلتر شکن#آموزش گیتار#آموزش گیتار الکتریک#آموزش گیتار پاپ#آموزش گیتار زدن#آموزش گیتار آکوستیک#آموزش گیتار از پایه#آموزش گیتار فلامنکو#آموزش گیتار بیس#آموزش گیتار کلاسیک مبتدی Pdf#آموزش گیتار فلامینگو#آموزش و پرورش#آموزش و پرورش تهران#آموزش و پرورش خراسان رضوی#آموزش و پرورش اصفهان#آموزش و پرورش فارس#آموزش و پرورش تبریز#آموزش و پرورش البرز#آموزش و پرورش خوزستان#آموزش و پرورش یزد#آموزش و پرورش خراسان شمالی#آموزش رقص عربی مبتدی#آموزش رقص عربی شیمی#آموزش رقص عربی دانلود#آموزش رقص عربی تلگرام#آموزش رقص عربی سولماز#آموزش رقص عربی تاتیانا#آموزش رقص عربی اپارات#آموزش رقص عربی روحی ساوجی#آموزش رقص عربی دانلود رایگان#آموزش زبان ترکی#آموزش زبان ترکی بابک#آموزش زبان ترکی آذری#آموزش زبان ترکی به فارسی#آموزش زبان ترکی استانبولی Pdf#آموزش زبان ترکی تبریزی#آموزش زبان ترکی نصرت#آموزش زبان ترکی استانبولی نصرت#آموزش زبان ترکی ایرانی#آموزش زبان ترکی به روش نصرت#آموزش رقص

درباره : ترفند ,
برچسب ها : اموزش ساخت اپل ایدی , اموزش ساخت اپل ایدی با کامپیوتر , آموزش ساخت اپل آیدی رایگان , اموزش ساخت اپل ایدی با ایفون , اموزش ساخت اپل ایدی امریکا , اموزش ساخت اپل ایدی رایگان با گوشی , اموزش ساخت اپل ایدی به صورت تصویری , اموزش ساخت اپل ایدی با گوشي , اموزش ساخت اپل ایدی تصویری , اموزش ساخت اپل ایدی در گوشی , آموزش رقص ایرانی , آموزش رقص عربی , آموزش رقص خردادیان , آموزش رقص عروس , آموزش رقص فارسی , آموزش رقص آذری , آموزش رقص عروس و داماد , آموزش رقص ایرانی مردانه , آموزش رقص ایرانی مبتدی , آموزش رقص هیپ هاپ ,
بازدید : 11 تاریخ : یکشنبه 22 اسفند 1395 زمان : 17:45 نویسنده : ایمان نظرات ()
مطالب مرتبط
 • آموزش حذف اکانت تلگرام – حذف اکانت Telegram آموزش حذف اکانت تلگرام – حذف اکانت Telegram
 • نکاتی برای جلوگیری از مسدود و اسپم شدن در اینستاگرام نکاتی برای جلوگیری از مسدود و اسپم شدن در اینستاگرام
 • آموزش فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای در اینستاگرام (جدید) آموزش فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای در اینستاگرام (جدید)
 • چگونه قابلیت GPS را برای یک برنامه خاص در آیفون غیرفعال کنیم؟ چگونه قابلیت GPS را برای یک برنامه خاص در آیفون غیرفعال کنیم؟
 • ترفند افزودن گزینه بازکردن تنظیمات ویندوز ۱۰ به منوی راست کلیک ترفند افزودن گزینه بازکردن تنظیمات ویندوز ۱۰ به منوی راست کلیک
 • چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از ویندوز پاورشل ریستارت کنیم؟ چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از ویندوز پاورشل ریستارت کنیم؟
 • چگونه آیفون یا آیپد خود را در حالت ریکاوری (Recovery Mode) قرار دهید چگونه آیفون یا آیپد خود را در حالت ریکاوری (Recovery Mode) قرار دهید
 • چگونه بفهمید که شخص دیگری وارد حساب فیسبوک شما شده یا خیر؟ چگونه بفهمید که شخص دیگری وارد حساب فیسبوک شما شده یا خیر؟
 • آموزش استفاده از تلگرام بر روی کامپیوتر و ویندوز آموزش استفاده از تلگرام بر روی کامپیوتر و ویندوز
 • چگونه در هنگام تایپ با صفحه کلید اندروید آهنگ بنوازید؟! چگونه در هنگام تایپ با صفحه کلید اندروید آهنگ بنوازید؟!
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 1288
 • کل نظرات : 5
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 389
 • بازدید امروز : 596
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 166
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 596
 • بازدید ماه : 596
 • بازدید سال : 596
 • بازدید کلی : 392,286
 • مطالب